Liberecký kraj

Nejen v následujících městech, ale také v každém koutu Libereckého kraje Vám striptýz dokážeme zařídit, jaká města jsou našimi nejčastějšími cíly? Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Frýdlant, Jilemnice, Nový Bor, Tanvald, Turnov, Železný Brod, Cvikov, Český Dub, Doksy, Hodkovice nad Popelkou, Jablonné v Podještědí, Hrádek nad Nisou, Chrastava, Mimoň, Nové Město pod Smrkem, Rokytnice nad Jizerou. V těchto větších městech Libereckého kraje působíme a dokážeme Vám nabídnout naše služby.

Ve všech městech či vesnicích Libereckého kraje Vám rádi zajistíme vystoupení dle Vašeho přání. Vyberte si z naší nabídky LIVE SHOW.

Vyberte show a kontaktujte nás s místem a časem konání Vaší akce, rádi přijedeme. Kontaktovat nás můžete na telefon +420 773 675 474 nebo e-mail info@bunnies.cz s Vašimi požadavky a my se už o vše postaráme. Udělejte svým hostům či zákazníkům z Libereckého kraje nezapomenutelný večer.

Má Vaše kamarádka nebo kamarád rozlučku se svobodou? Darujte jim s přáteli oblíbený a originální dárek, se vším Vám pomůžeme a nemusíte být ani v Libereckém kraji, po domluvě je možné objednat do jakékoli části ČR i do zahraničí.

Nabídka erotických vystoupení

Live Show

 

Velice erotické vystoupení, které jen tak někde neuvidíte.

Live Show

XXL Show

 

Striptýzové vystoupení boubelky vážící přes 130 kilogramů.

XXL Show

Travesti Show

 

Nezapomenutelná travesti show v podání našich profesionálních vystupujících.

Travesti show

Odběr novinek a speciálních akcí

 

Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek a získejte slevu 100,- Kč na naše vystoupení!