Liberecký kraj

Nejen v následujících městech, ale také v každém koutu Libereckého kraje Vám striptýz dokážeme zařídit, jaká města jsou našimi nejčastějšími cíly? Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Frýdlant, Jilemnice, Nový Bor, Tanvald, Turnov, Železný Brod, Cvikov, Český Dub, Doksy, Hodkovice nad Popelkou, Jablonné v Podještědí, Hrádek nad Nisou, Chrastava, Mimoň, Nové Město pod Smrkem, Rokytnice nad Jizerou. V těchto větších městech Libereckého kraje působíme a dokážeme Vám nabídnout naše služby.

Ve všech městech či vesnicích Libereckého kraje Vám rádi zajistíme vystoupení dle Vašeho přání. Vyberte si z naší nabídky LIVE SHOW.

Vyberte show a kontaktujte nás s místem a časem konání Vaší akce, rádi přijedeme. Kontaktovat nás můžete na telefon +420 773 675 474 nebo e-mail info@bunnies.cz s Vašimi požadavky a my se už o vše postaráme. Udělejte svým hostům či zákazníkům z Libereckého kraje nezapomenutelný večer.

Má Vaše kamarádka nebo kamarád rozlučku se svobodou? Darujte jim s přáteli oblíbený a originální dárek, se vším Vám pomůžeme a nemusíte být ani v Libereckém kraji, po domluvě je možné objednat do jakékoli části ČR i do zahraničí.

Nabídka erotických vystoupení

Společníci

 

Společníci pro dámy a slečny.

Společníci

Lesbi Show

 

Erotické hrátky striptérek nejen pro pánské, ale i dámské publikum.

Lesbi Show

Dámský Striptýz

 

Klasický, kontaktní, americký nebo také duo striptýz od profesionálních striptérek.

Dámský Striptýz

Odběr novinek a speciálních akcí

 

Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek a získejte slevu 100,- Kč na naše vystoupení!