Liberecký kraj

Nejen v následujících městech, ale také v každém koutu Libereckého kraje Vám striptýz dokážeme zařídit, jaká města jsou našimi nejčastějšími cíly? Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Frýdlant, Jilemnice, Nový Bor, Tanvald, Turnov, Železný Brod, Cvikov, Český Dub, Doksy, Hodkovice nad Popelkou, Jablonné v Podještědí, Hrádek nad Nisou, Chrastava, Mimoň, Nové Město pod Smrkem, Rokytnice nad Jizerou. V těchto větších městech Libereckého kraje působíme a dokážeme Vám nabídnout naše služby.

Ve všech městech či vesnicích Libereckého kraje Vám rádi zajistíme vystoupení dle Vašeho přání. Vyberte si z naší nabídky LIVE SHOW.

Vyberte show a kontaktujte nás s místem a časem konání Vaší akce, rádi přijedeme. Kontaktovat nás můžete na telefon +420 773 675 474 nebo e-mail info@bunnies.cz s Vašimi požadavky a my se už o vše postaráme. Udělejte svým hostům či zákazníkům z Libereckého kraje nezapomenutelný večer.

Má Vaše kamarádka nebo kamarád rozlučku se svobodou? Darujte jim s přáteli oblíbený a originální dárek, se vším Vám pomůžeme a nemusíte být ani v Libereckém kraji, po domluvě je možné objednat do jakékoli části ČR i do zahraničí.

Nabídka erotických vystoupení

Tanečnice Topless

 

Krásné topless tanečnice pomohou roztančit Váš klub nebo diskotéku a navodí lehkou erotickou atmosféru.

Tanečnice Topless

Obsluha Nahoře Bez

 

Erotická obsluha nebo-li obsluha nahoře bez potěší každého návštěvníka.

Obsluha Nahoře Bez

Sado Maso

 

Nevšední erotické vystoupení, na které nebude oslavenec rád vzpomínat :-).

Sado Maso

Odběr novinek a speciálních akcí

 

Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek a získejte slevu 100,- Kč na naše vystoupení!