Nejčastější dotazy a obecné podmínky

Jak dlouho trvá striptýzové vystoupení?

Klasické striptýzové vystoupení trvá 2 písničky (přibližně 6-10 minut).

V kolik účinkující přijede a jak to na místě probíhá?

Vystupující přijíždí většinou 15-20 minut před domluveným začátkem vystoupení. Na místě se zajistí přehrání hudby, účinkující se převlékne (ideální je možnost zařízení místnosti k převléknutí) a až je vše připraveno, předvede svou show. Pokud po skončení nemá účinkující již další akci, na kterou by musel odjet, je samozřejmě možné, aby se účinkující dle okolností na místě zdržel a strávil další čas ve Vaší společnosti na místě vystoupení.

Rádi bychom bezkontaktní vystoupení

Bezkontaktní vystoupení (striptýz) se provádí výhradně na diskotékách a různých veřejných akcích, kde se v souvislosti s velkým počtem návštěvníků a s přítomností alkoholu snažíme vyvarovat možných nepříjemností. Bezkontaktní vystoupení se nedá objednat na soukromé akce (např. oslava narozenin v salonku restaurace apod.), bezkontaktní vystoupení se na tyto akce nehodí a nepůsobí dobrým dojmem.

Je objednávka vystoupení závazná?

Objednávka se pro Vás stává závaznou v případě Vašeho potvrzení naší nabídky (e-mailem, telefonicky) a naším následným zpětným potvrzením. Objednávku je bez poplatku možné zrušit do 3 dnů od začátku akce.

S jakým předstihem si mohu vystoupení objednat?

Obecně doporučujeme objednat alespoň 1 týden před plánovaným datem vystoupení. Jsme schopni zajistit vystoupení také do hodiny i ve večerních hodinách (dle aktuálních možností).

Mohu si vybrat účastníka na vystoupení?

Samozřejmě je možné si vybrat konkrétní osobu, která na Vaši akci bude vystupovat. Vždy doporučujeme při výběru volit také náhradníka k urychlení předběžné objednávky a rezervace. Nabídka účastníků Vám bude zaslána e-mailem automaticky po Vaší objednávce a vždy záleží na Vašich konkrétních požadavcích, datumu, času a místě vystoupení kdo na Vaši akci bude vystupovat.

Mám 100% jistotu, že přijede mnou vybraný účastník?

Samozřejmě se snažíme maximálně dodržovat Vámi vybrané účastníky na Vaši akci. Ne příliš často se stává, že daný účastník nemůže z důvodu nemoci, odřekne vystoupení apod. V takovém případě máme pro Vás vždy náhradní řešení, aby se na Vaši akci vystoupení uskutečnilo!

Jaká je možnost platby?

Peníze se předávají vždy před začátkem vystoupení v hotovosti (CZK). Po domluvě je možné platit také v EUR nebo jiné zahraniční měně. Dále je možná platba také na bankovní účet, platba však musí být připsána na náš bankovní účet nejpozději v den začátku vystoupení, jinak bude vyžadována dodatečná platba na místě a platba na bankovní účet bude vrácena ihned po jejím obdržení.

Je nutná záloha?

Zálohu účtujeme pouze v případě, že je vystoupení v řádu stovek km od našeho místa působení (Ústecký kraj) anebo pokud se jedná o akci s větším počtem vystupujících.

Zrušení vystoupení

Zrušení vystoupení je možné bez sankce minimálně 3 hodiny před plánovaným odjezdem účastníku na Vaši akci. V případě, že již vystupující odjeli na Vaši akci nebo akci rušíte na poslední chvíli (3 hodiny a méně před plánovaným odjezdem), vyžadujeme zaplacení 50% z částky jako storno poplatek za zrušení. Berte prosím na vědomí, že v případě zrušení akce nám vznikají náklady na vyplacení vystupujících a náklady za odmítnutí jiných akcí, na kterých mohl vystupující účinkovat.

Nakládání s kontaktními údaji

Vaše kontaktní údaje uchováváme výhradně pro naše marketingové akce v podobě e-mailových kampaní. Vaše kontaktní údaje nikdy nezveřejňujeme a nepředáváme třetím osobám. Odesláním e-mailu na náš e-mail automaticky projevujete souhlas s občasnou speciální nabídkou na Váš e-mail, neposíláme SPAM. V každé e-mailové kampani se také nachází odkaz k okamžitému odhlášení z naší databáze, nikdy Vás tak již nebudeme obtěžovat, pokud se do novinek e-mailem opět nepřihlásite.

Nabídka erotických vystoupení

Live Show

 

Velice erotické vystoupení, které jen tak někde neuvidíte.

Live Show

Pánský Striptýz

 

Erotické vystoupení profesionálního striptéra v originálním kostýmu.

Pánský Striptýz

Travesti Show

 

Nezapomenutelná travesti show v podání našich profesionálních vystupujících.

Travesti show

Odběr novinek a speciálních akcí

 

Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek a získejte slevu 100,- Kč na naše vystoupení!