Obsluha nahoře bez

Co o nás říkají klienti

Jako pravidelnou akci máme u nás obsluhu nahoře bez, tentokrát jsme však chtěli konečně slečnu, která by měla "co ukázat", proto jsme oslovili agenturu Bunnies.cz. Měli jsme díky tomu plnou hospodu a naši zákazníci byli velice spokojeni. Příští akce se rozhodně neobejde bez Vás.
Restaurace Velký Liberec, Liberec
 

Obsluha nahoře bez zakončená striptýzem.

Velký výběr kostýmů a dokonalá těla našich profesionálních striptérek Vám připraví večerní podívanou pro Vaši restauraci nebo diskotéku. Roznáška nápojů pro Vaše zákazníky od polonahých aktérů zakončená Vámi zvoleným erotickým vystoupením.

O podrobnostech ohledně možnosti této show nás kontaktujte na emailu info@bunnies.cz nebo nám zavolejte na telefon +420 773 675 474.
Show vám rádi přizpůsobíme dle vašich konkrétních požadavků.

Základní informace o obsluze nahoře bez

Délka vystoupení: standardně 2 hodiny zakončené striptýzovým vystoupením na 8-10 minut
Cena: 4.000,- Kč + doprava

Objednat obsluhu nahoře bez

Kam se erotická obsluha hodí

  • 1Speciální akce pro návštěvníky diskotéky, restaurace nebo baru

Dámská obsluha nahoře bez

Nejoblíbenější a také neojbjednávanější varianta, jedna a více dívek obsluhuje v lechtivém oblečku Vaše zákazníky po Vámi určený čas a jako odměnu zakončí své působení striptýzovým vystoupením nebo autoerotikou. Exkluzivní večerní podívanou pro Vaši hospůdku, restauraci či diskotéku zajistí dokonalá těla našich profesionálních striptérek a velký výběr kostýmů.

Pánská obsluha nahoře bez

Pánská varianta obsluhy nahoře bez, kdy jeden nebo více můžu obsluhují Vaše zákazníky bez svrchní části oblečení a své působení zakončují striptýzovým vystoupením

Pánská i dámská obsluha nahoře bez

Varianta při které si užijí jak dámy tak pánové z řad Vašich zákazníků. Různá kombinace dívek a pánů obsluhující Vaše zákazníky se zakončením v podobě striptýzového vystoupení nebo lesbi show.

Obsluha nahoře bez zakončená striptýzem

Při této variantě je obsluha nahoře bez zakončená striptýzovým vystoupením. Tuto variantu doporučujeme nejvíce, protože zpestříte atmosféru na delší čas a již natěšení návštěvníci slečnu znají a tak si striptýzové vystoupení určitě nenechají ujít.
Obsluha nahoře bez se zakončením striptýzem je aktuálně v rámci balíčku v akci za 4.000,- Kč + doprava. Samotná obsluha nahoře bez Vás tak vyjde na 1.500,- Kč, než když by jste si objednávali samotný striptýz a dívku máte na Vaší akci celé 2 hodiny.

Milá obsluhu v restauraci, baru či v jiném podniku vždy potěší. A když je ještě nahoře bez, lidé se zpravidla rádi vracejí. Přesvědčte se sami.

Objednat obsluhu nahoře bez

Nabízíme svým klientům různé služby a show a mezi ně patří i obsluha nahoře bez. Objednáte-li si tyto služby u nás, budete mít jistotu, že Vám je budou zajišťovat profesionálky mající s touto činností bohaté zkušenosti. Nejenže budou nahoře bez, ale těšit se můžete i na jejich příjemný úsměv a kvalitní obsluhu.

Objednejte si obsluhu nahoře bez

Pořádáte také akci, kterou chcete učinit peprnější a nevíte, jak toho dosáhnout? Možná právě pro Vás bude obsluha nahoře bez tím správným zpestřením. Lidé těchto služeb využívají pro různé příležitosti.

My Vám nabízíme příjemné a hezké dívky a ženy poskytující služby za příznivou cenu. Zaplatíte 3.500 Kč za dvě hodiny obsluhování nahoře bez zakončené striptýzovým vystoupením. Cena za obsluhu nahoře bez je účtovaná po dvou hodinách. Můžete se však domluvit na libovolné době, na kterou bude obsluhu nahoře bez potřebovat.

Zaujala Vás tato služba, nebo se chcete na cokoliv zeptat? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvým e-mailu info@bunnies.cz nebo nám zavolejte na telefon +420 773 675 474. Zajistěte si i na vaší akci obsluhu nahoře bez. Objednaná erotická obsluha, zakončená striptýzovým vystoupením bude třešnička na dortu velmi zábavného večera. Bude se líbit Vám, Vaším přátelům i hostům, které jste pozvali.

A co jiná eroticky laděná show?

Říkáte si, že obsluha nahoře bez je jistě zajímavým nápadem, ale chtěli byste něco víc? Možná by se Vám líbilo spíše nějaké eroticky laděné představení. I na ně se zaměřujeme. Vybrat si můžete mezi dámským striptýzem či pánským striptýzem a určitě Vás či Vaše hosty rozproudí lesbi show, gogo tanečnice, tutti frutti a i další show najdete v naší nabídce. Podívejte se na ni a vyberte si.

Nabídka erotických vystoupení

Pánský Striptýz

 

Erotické vystoupení profesionálního striptéra v originálním kostýmu.

Pánský Striptýz

Lesbi Show

 

Erotické hrátky striptérek nejen pro pánské, ale i dámské publikum.

Lesbi Show

Autoerotika

 

Oslňující show v podání profesionálních striptérek, na kterou jen tak nezapomenete.

Autoerotika

Odběr novinek a speciálních akcí

 

Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek a získejte slevu 100,- Kč na naše vystoupení!