Lesbi Show

Co o nás říkají klienti

Viděl jsem lesbi-show pro kamaráda jedné hospodě v Ústí nad Labem, choreografie striptérek byla dokonalá, měli sladěné kostýmy a celkově show byla moc pěkná. Dívky nespěchaly a zůstaly i na panáka po vystoupení. Zkráceně to rozhodně stálo za to :-)
Jan M., Ústí nad Labem
 

Lesbi show není pouze vystoupení striptérek...

Zpříjemněte si večer a nechte se pohltit erotickou atmosférou, kterou Vám, lesbi show vnese do Vašeho večera.

O podrobnostech ohledně možnosti této show nás kontaktujte na emailu info@bunnies.cz nebo nám zavolejte na telefon +420 773 675 474.
Show Vám rádi přizpůsobíme dle vašich konkrétních požadavků.

Základní informace o lesbi show

Délka vystoupení: 6-8 minut
Cena: 6.000,- Kč + doprava

Objednat lesbi show

Kam se lesbi show hodí

  • 1Pánské jízdy
  • 2Loučení se svobodou
  • 3Půlnoční překvapení na diskotéky
  • 4Všude tam, kde chcete mít erotickou atmosféru

Co je to lesbi show

Chcete příjemně prožít večer, či dokonalou pánskou jízdu, dát dárek svému příteli k rozloučení se svobodou? Pak je tady velice erotické vystoupení. Lesbi show je vystoupení minimálně dvou striptérek, které se při tanci postupně svlékají a prožívají navzájem erotické hrátky, které rozhodně nenechají nikoho v klidu.

Lesbi show je erotická show, velmi oblíbená, kde dvě případně i tři dívky předvádí své lesbické hrátky a tím pány, ale i dámy,pořádně rozpálí. Zpříjemněte si večer a nechte se pohltit erotickou atmosférou, kterou Vám lesbi show vnese do Vašeho večera.

Běžný striptýz ač tomu z naší strany tak není jistě může mnoho lidí nudit, a to vzhledem ke své časté jednotvárnosti, protože se díváte pouze na jednu dívku. A přitom stačí málo, a to spočítat si, že dvě je vždy lepší než jedna. Jak to myslíme? Velmi jednoduše, jelikož pokud Vás jedna slečna nudí, nebo pořádáte akci většího rozsahu, kde by se jedna dívka ztratila, stačí přidat druhou a rázem si můžete užívat dokonalé lesbi show, která nadchne, okouzlí a třeba i vzruší celé Vaše publikum. Dvě nádherné striptérky totiž vzájemnými doteky dokážou dokonale rozproudit krev každého diváka.

Objednat lesbi show ještě dens

Večer s nádechem erotiky

I vy se můžete nechat okouzlit dokonalým oblečením a hlavně do detailu propracovanou choreografií, která Vás po celou dobu daného vystoupení nenechá v klidu. Dané slečny Vás okouzlí nejenom svou krásou, ale vším, co vzájemně se svými těly na vašem pódiu předvedou. A rozhodně se bude na co dívat. Jenom málokterý muž by si nechal toto vystoupení ujít.

Slečny přijedou i na Vaši akci

Také si chcete tento zážitek na vlastní oči užít? Pro muže i ženy to bude neskutečný sexuální zážitek, který jim zůstane dlouho v paměti. Není nic jednoduššího, než si dané slečny a jejich erotikou nabitou show objednat i na Vaší akci. Jediné, co stačí udělat, je zavolat na číslo 773 676 474, popřípadě napsat na email info@bunnies.cz. Poté už si domluvíte nejenom čas a datum, ale rádi vyslechneme i vaše konkrétní požadavky a přání, kterým danou show dokážeme přizpůsobit. A tak bude vše podle Vašíich konkrétních představ a přání.

Objednat lesbi show

Lesbi show nejenom na rozlučky se svobodou

A kde Vám naše krásné slečny svou lesbi show mohou naplno převést? Nejčastěji se jedná o rozlučky se svobodou, kde má hlavní aktér poslední možnost užít si krás dvou nádherných mladých ženských těl. Naše lesbi show se ale perfektně hodí i na pánské jízdy, nebo bývá oblíbeným zpestřením mnoha diskoték. Zkrátka možností je více než dost a věřte, že uměním našich dívek budete okouzleni nejenom vy, ale i všichni ostatní, kteří z nich nebudou moci spustit oči. Naše profesionální lesbičky umí navodit erotickou atmosféru.

Nabídka erotických vystoupení

Dámský Striptýz

 

Klasický, kontaktní, americký nebo také duo striptýz od profesionálních striptérek.

Dámský Striptýz

Autoerotika

 

Oslňující show v podání profesionálních striptérek, na kterou jen tak nezapomenete.

Autoerotika

Pánský Striptýz

 

Erotické vystoupení profesionálního striptéra v originálním kostýmu.

Pánský Striptýz

Odběr novinek a speciálních akcí

 

Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek a získejte slevu 100,- Kč na naše vystoupení!