Autoerotika

Co o nás říkají klienti

Na pánskou jízdu spojenou s loučením se svobodou jsme si objednali autoerotiku, protože klasický striptýz jsme už viděli. Dívka Margarit předvedla nezapomenutelnou a ke konci až masochistickou show, kterou jsme v životě neviděli.
Pavel D., Most
 

Erotická show, která nenechá nikoho chladným.

Pokud si chcete zpříjemnit večer intimním zážitkem a chcete vytvořit erotickou atmosféru, autoerotika je to pravé pro Vás.

O podrobnostech ohledně možnosti této show nás kontaktujte na emailu info@bunnies.cz nebo nám zavolejte na telefon +420 773 675 474.
Show Vám rádi přizpůsobíme dle konkrétních požadavků.

Základní informace o autoerotice

Délka vystoupení: 6-8 minut
Cena: od 3.000,- Kč + doprava

Objednat autoerotické vystoupení

Kam se autoerotika hodí

  • 1Pánské jízdy
  • 2Loučení se svobodou nebo-li rozlučka se svobodou
  • 3Půlnoční překvapení na diskotéky nebo plesy
  • 4Všude tam, kde chcete vytvořit erotickou atmosféru
  • 5Motorkářské srazy nebo tuning srazy

Autoerotika na erotickou párty

Žhavá show na erotický večer či dokonalou pánskou jízdu. Autoerotika bude jen třešničkou na dortu velmi zábavného pánského večera. Autoerotiku v podobě striptýzu v kombinaci s erotickými hrátkami s vibrátorem provádějí vybrané slečny.

Chystáte pánskou jízdu nebo pořádnou rozlučku se svobodou pro nejlepšího kamaráda? Neobejdete se bez autoerotiky. Autoerotika je velmi žhavé vystoupení, kdy vybraná dívka předvede striptýz s menším překvapením nakonec v podobě erotických hrátek s vibrátorem. Hrátky nenechají v klidu žádného muže. Chystáte erotický večer? Autoerotiku si nezapomeňte objednat.

Máte zájem o naprosto úchvatné vystoupení, ve které bude hrát hlavní roli jedna z našich tanečnic a její vibrátor nebo jiné erotické pomůcky? Potom není nic snadnějšího, než si ho objednat. Právě toto vystoupení patří mezi jedno z nejvyhledávanějších, a to hlavně proto, že je erotikou nabité doslova od začátku do konce. Skvělá show propracovaná do posledního detailu dokonale uchvátí i Vás, jelikož kombinace svíjejícího-se ženského těla při hrátkách s vibrátorem je něco, co chce převážně mužské publikum vidět. Rozhodně ale nemusejí být zklamané ani dámy.

Dokonalé autoerotické vystoupení na Vaši akci

A pro jaké příležitosti je toto vystoupení jako stvořené? Doslova se hodí jako netradiční narozeninové překvapení, nebo může být skutečně stylovým prvkem na rozlučkách se svobodou. Rozhodně to ale nejsou jediné varianty, kde Vás kombinace hudby, nádherné slečny a jejích erotických pomůcek může uchvátit. Velmi oblíbené jsou též speciální půlnoční vystoupení na diskotékách, motorkářských srazech nebo jiných, různě zaměřených akcích. Tam všude Vám můžeme být k dispozici. Stačí si jednu z našich slečen pozvat, aby do atmosféry vnesla velkou porci vzrušení a intimity.

Objednat autoerotiku

Autoerotika nesmí chybět na pánské jízdě i rozlučce se svobodou, kdy si vytvoříte vzpomínky na tuto noc. Autoerotiku provádí ty nejkrásnější profesionální striptérky. Rozproudí atmosféru, vytvoří erotické dusno a zpříjemní váš večer.

Nebojte se sdělit své požadavky

Autoerotika je určena především pro pánské publiku, ale také dámy si rády užijí pohled na naše modelky. Neváhejte proto a objednejte si profesionálku, která předvede žhavé erotické vystoupení.

Máte specielně koncipovanou akci a máte konkrétní požadavky na naše vystoupení? A to z hlediska choreografie, délky nebo jednotlivých prvků celé akce? Neváhejte a sdělte nám je, jelikož jsme schopni vše přizpůsobit Vašim potřebám. A co tedy pro objednání udělat? Stačí buď zavolat na náš telefon +420 773 675 474, nebo si vystoupení naší slečny můžete objednat i na emailu info@bunnies.cz. Uvidíte, že jakmile se naplno odváže a začne své zprvu nevinné hrátky se svým vibrátorem, budete dokonale uchváceni tím, jak skvěle může show jedné jediné dívky vypadat. Tak neváhejte a okořeňte svou párty, pořádanou akci nebo zajímavou oslavu něčím novým, netradičním a dokonalým.

Nabídka erotických vystoupení

Obsluha Nahoře Bez

 

Erotická obsluha nebo-li obsluha nahoře bez potěší každého návštěvníka.

Obsluha Nahoře Bez

Lesbi Show

 

Erotické hrátky striptérek nejen pro pánské, ale i dámské publikum.

Lesbi Show

Sado Maso

 

Nevšední erotické vystoupení, na které nebude oslavenec rád vzpomínat :-).

Sado Maso

Odběr novinek a speciálních akcí

 

Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek a získejte slevu 100,- Kč na naše vystoupení!