Tutti Frutti

Co o nás říkají klienti

Nevím, jestli bylo lepší jídlo nebo pohled na krásnou slečnu na tak skvěle nazdobeném stole. Ale naši zákazníci si show jistě užili a občerstvení na stůl jsme museli několikrát doplňovat. Děkujeme za zorganizování.
Nejmenovaný manažer hotelu v centru Prahy
 

Tutti frutti je show, která překvapí svou originalitou

Pokud si chcete zpříjemnit večer intimním zážitkem a chcete vytvořit erotickou atmosféru, autoerotika je to pravé pro Vás.

O podrobnostech ohledně možnosti této show nás kontaktujte na emailu info@bunnies.cz nebo nám zavolejte na telefon +420 773 675 474.
Show vám rádi přizpůsobíme dle vašich konkrétních požadavků.

Základní informace o tutti frutti

Délka vystoupení: dle domluvy
Cena: od 3.000,- Kč + doprava

Objednat Tutti Frutti

Kam se Tutti Frutti hodí

  • 1Pánské jízdy
  • 2Lechtivější raut nebo firemní večírek
  • 3Speciální akce pro návštěvníky restaurací
  • 4Všude tam, kde chcete mít erotickou atmosféru

Chystáte pánskou jízdu nebo pořádnou rozlučku se svobodou pro nejlepšího kamaráda? Neobejdete se bez Tutti Frutti. Jde o velmi žhavé vystoupení, kdy vybraná dívka leží nahá na stole, a je obložena všemi možnými druhy občerstvení, a to se pojídá přímo z těla slečny. Lechtivý gastronomický zážitek,který je vhodný všude tam, kde Vám nestačí klasické hostesky nebo go-go tanečnice. Hrátky nenechají v klidu žádného muže. Chystáte erotický večer? Tutti Frutti si nezapomeňte objednat.

Profesionální vystoupení účinkujících

Objednané vystoupení Vás rozhodně nezklame. Bude se líbit Vám i Vašim pozvaným přátelům a hlavně nejlepšímu kamarádovi, protože až se ožení, už nic podobného nezažije.

Tutti Frutti nesmí chybět na pánské jízdě i rozlučce se svobodou, kdy si uchováte vzpomínky na tuto noc. Využítí si Tutti Frutti určitě najde také na firemním večírku nebo v salonku v klubu. Lechtivý gastronomický zážitek provádí naše nejkrásnější profesionální striptérky. Rozproudí atmosféru, vytvoří erotickou atmosféru a zpříjemní hostům večer.

Objednejte si Tutti Frutti

Objednejte si ještě dnes Tutti Frutti

Tato erotická jízda je určena především pro pánské publiku. Neváhejte proto a objednejte si profesionálku, která předvede žhavé erotické vystoupení. Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@bunnies.cz a nebo nám zavolejte na telefonní číslo telefon +420 773 675 474. Naše profesionální striptérky vědí, jak navodit erotickou atmosféru.

Nabídka erotických vystoupení

XXL Show

 

Striptýzové vystoupení boubelky vážící přes 130 kilogramů.

XXL Show

Sado Maso

 

Nevšední erotické vystoupení, na které nebude oslavenec rád vzpomínat :-).

Sado Maso

Obsluha Nahoře Bez

 

Erotická obsluha nebo-li obsluha nahoře bez potěší každého návštěvníka.

Obsluha Nahoře Bez

Odběr novinek a speciálních akcí

 

Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek a získejte slevu 100,- Kč na naše vystoupení!