Tutti Frutti

Co o nás říkají klienti

Nevím, jestli bylo lepší jídlo nebo pohled na krásnou slečnu na tak skvěle nazdobeném stole. Ale naši zákazníci si show jistě užili a občerstvení na stůl jsme museli několikrát doplňovat. Děkujeme za zorganizování.
Nejmenovaný manažer hotelu v centru Prahy
 

Tutti frutti je show, která překvapí svou originalitou

Pokud si chcete zpříjemnit večer intimním zážitkem a chcete vytvořit erotickou atmosféru, autoerotika je to pravé pro Vás.

O podrobnostech ohledně možnosti této show nás kontaktujte na emailu info@bunnies.cz nebo nám zavolejte na telefon +420 773 675 474.
Show vám rádi přizpůsobíme dle vašich konkrétních požadavků.

Základní informace o tutti frutti

Délka vystoupení: dle domluvy
Cena: od 3.000,- Kč + doprava

Objednat Tutti Frutti

Kam se Tutti Frutti hodí

  • 1Pánské jízdy
  • 2Lechtivější raut nebo firemní večírek
  • 3Speciální akce pro návštěvníky restaurací
  • 4Všude tam, kde chcete mít erotickou atmosféru

Chystáte pánskou jízdu nebo pořádnou rozlučku se svobodou pro nejlepšího kamaráda? Neobejdete se bez Tutti Frutti. Jde o velmi žhavé vystoupení, kdy vybraná dívka leží nahá na stole, a je obložena všemi možnými druhy občerstvení, a to se pojídá přímo z těla slečny. Lechtivý gastronomický zážitek,který je vhodný všude tam, kde Vám nestačí klasické hostesky nebo go-go tanečnice. Hrátky nenechají v klidu žádného muže. Chystáte erotický večer? Tutti Frutti si nezapomeňte objednat.

Profesionální vystoupení účinkujících

Objednané vystoupení Vás rozhodně nezklame. Bude se líbit Vám i Vašim pozvaným přátelům a hlavně nejlepšímu kamarádovi, protože až se ožení, už nic podobného nezažije.

Tutti Frutti nesmí chybět na pánské jízdě i rozlučce se svobodou, kdy si uchováte vzpomínky na tuto noc. Využítí si Tutti Frutti určitě najde také na firemním večírku nebo v salonku v klubu. Lechtivý gastronomický zážitek provádí naše nejkrásnější profesionální striptérky. Rozproudí atmosféru, vytvoří erotickou atmosféru a zpříjemní hostům večer.

Objednejte si Tutti Frutti

Objednejte si ještě dnes Tutti Frutti

Tato erotická jízda je určena především pro pánské publiku. Neváhejte proto a objednejte si profesionálku, která předvede žhavé erotické vystoupení. Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@bunnies.cz a nebo nám zavolejte na telefonní číslo telefon +420 773 675 474. Naše profesionální striptérky vědí, jak navodit erotickou atmosféru.

Nabídka erotických vystoupení

Obsluha Nahoře Bez

 

Erotická obsluha nebo-li obsluha nahoře bez potěší každého návštěvníka.

Obsluha Nahoře Bez

Sado Maso

 

Nevšední erotické vystoupení, na které nebude oslavenec rád vzpomínat :-).

Sado Maso

Pánský Striptýz

 

Erotické vystoupení profesionálního striptéra v originálním kostýmu.

Pánský Striptýz

Odběr novinek a speciálních akcí

 

Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek a získejte slevu 100,- Kč na naše vystoupení!