Pánský striptýz

Co o nás říkají klienti

Na rozlučku se svobodou jsme pro kamarádku objednaly vystoupení striptéra, kdy vše mělo proběhnout jako naprosté překvapení, které se velice vydařilo a všechny včetně nevěsty jsme si užily skvělou zábavu!
Pavlína S., Jirkov
 

Zábavné profesionální vystoupení striptérů na rozlučku se svobodou, dámskou jízdu, oslavu narozenin nebo jako program na diskotéku.

Záleží jen na Vás, kam si naše striptéry pozvete. Vystoupení jsou prováděna v krásných kostýmech představující rozmanité profese, jako například policista, hasič, voják nebo doktor.

Základní informace o pánském striptýzu

Délka vystoupení: 6-8 minut
Cena: 2.500,- Kč + doprava

Objednat pánský striptýz

Kam se pánský striptýz hodí

  • 1Narozeninová párty jako originální dárek
  • 2Loučení se svobodou nebo-li rozlučka se svobodou
  • 3Půlnoční překvapení na diskotéky nebo plesy
  • 4Nevšední zážitek pro návštěvníky hospod a barů
  • 5Ladies night nebo-li dámské jízdy

Jistota profesionálního vystoupení

Využijete-li naší nabídky pánského striptýzu, budete mít jistotu profesionálů, kteří vám zaručí show, která se Vám i Vašim hostům bude líbit.

Pánský striptýz nesmí chybět na žádné rozlučce se svobodou nebo na správné dámské jízdě, kdy Vám profesionální striptér zajistí dlouhodobé vzpomínky právě na tuto noc. Využít nabídky vystoupení můžete také na diskotéky nebo plesy v podobě půlnočního překvapení pro návštěvníky k rozproudění atmosféry a uvolnění napětí, zvláště pro dámské publikum.

Objednejte pánský striptýz ještě dnes

Objednejte si pánský striptýz ještě dnes

Pánský striptýz se zkrátka hodí pro různé příležitosti. Chytáte-li nějakou akci, na kterou by se pánský striptýz báječně hodil pro rozproudění té správné atmosféry? Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@bunnies.cz a nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 773 675 474. Budete tak mít jistotu profesionálního jednání a vystoupení bude provedeno profesionálním striptérem, který má v tomto obou bohaté zkušenosti. Naši striptéři Vám na akci navodí tu správnou, lehce erotickou a přesto zábavnou atmosféru.

Objednejte si toto striptýzové vystoupení

Jakou jinou akci si ještě u nás můžete objednat?

Zaujala vás myšlenka vdechnout Vašemu večírku či jiné akci erotický nádech, ale pánský striptýz není tou správnou show? Můžete zkusit využít také možnosti pánské obsluhy nahoře bez či kombinaci striptýzových vystoupení s dámským striptýzem v podobě duo striptýzu. V naší nabídce na Vás však čekají i další show. Záleží jen na Vás, jaké vystoupení bude pro Vaši akci tu nejlepší.

Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodného vystoupení nebo se chcete jen nezávazně informovat, neváhejte nás kdykoli kontaktovat na telefon +420 773 675 474 nebo nám napište e-mail na info@bunnies.cz.

Nabídka erotických vystoupení

Sado Maso

 

Nevšední erotické vystoupení, na které nebude oslavenec rád vzpomínat :-).

Sado Maso

Travesti Show

 

Nezapomenutelná travesti show v podání našich profesionálních vystupujících.

Travesti show

Lesbi Show

 

Erotické hrátky striptérek nejen pro pánské, ale i dámské publikum.

Lesbi Show

Odběr novinek a speciálních akcí

 

Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek a získejte slevu 100,- Kč na naše vystoupení!