Dámský Striptýz

Co o nás říkají klienti

Vystoupení pro kamaráda na rozlučku se svobodou jsme objednali na poslední chvíli, na profesionalitu vystoupení to ale vliv nemělo a my si tak mohli užít výborné vystoupení opravdu sympatické striptérky. Velice doporučujeme tyto dívky a těšíme se na další shledání při dalším strip vystoupení.
Roman T., Chomutov
 

Naše profesionální striptérky Vám předvedou nezapomenutelný striptýz.

Velký výběr kostýmů a dokonalá těla našich profesionálních striptérek Vám připraví večerní podívanou, na kterou budete dlouho vzpomínat a doplní tak Vaši narozeninovou oslavu, rozlučku se svobodou nebo akci pro Vaše návštěvníky.

O podrobnostech ohledně možnosti této show nás kontaktujte na emailu info@bunnies.cz nebo nám zavolejte na telefon +420 773 675 474.

Základní informace o dámském striptýzu

Délka vystoupení: 6-8 minut
Cena: 2.500,- Kč + doprava

Objednat dámský striptýz

Kam se dámský striptýz hodí

  • 1Narozeninová párty jako originální dárek
  • 2Loučení se svobodou nebo-li rozlučka se svobodou
  • 3Půlnoční překvapení na diskotéky
  • 4Nevšední zážitek pro návštěvníky hospod a barů

Různé varianty dámského striptýzu

Nabízíme celou řadu vystoupení s širokou nabídkou kostýmů, duo striptýz, kontaktní i bez kontaktní striptýz či americký striptýz, který je mírnější variantou a hodí se především na firemní večírky. Striptérka se svlékne jen do spodního prádla. Chcete pořádnou dávku striptýzu? Vyzkoušejte duo striptýz se dvěma nádhernýma profesionálkama.

Objednat dámský striptýz

Objednat si striptýz můžete jako půlnoční překvapení na ples či diskotéku, na soukromou oslavu, loučení se svobodou i jako skvělý a nevšední zážitek pro návštěvníky vaší hospody nebo baru. Pro menší oslavy jako překvapení volte kontaktní striptýz, kdy si oslavenec může sáhnout na striptérku. Naopak na velké akce je vhodný striptýz bezkontaktní, kdy se striptérka pouze svlékne.

Kontaktní striptýz

Nejoblíbenější a také neojbjednávanější show v podání profesionální striptérky, která na 2 písničky tanční kolem oslavence a pomalu se svléká v rytmu hudby, oslavenec má také možnost si na striptérku sáhnout, proto se akce hodí jako překvapení na narozeninové párty nebo loučení se svobodou.

Bezkontaktní striptýz

Se hodí na akce, které nejsou určeny přímo na 1 osobu, ale pro celé publikum, například jako půlnoční překvapení pro návštěvníky diskotéky nebo baru.

Duo striptýz

Hned dvojitá dávka bezkontaktního striptýzu v podání 2 striptérek nebo striptérky a striptéra vhodná tam, kde 1 žhavé tělo nestačí...

Americký striptýz

Decentní vystoupení vhodné na firemní akce, kdy se striptérka na konci svého vystoupení úplně nesvlékne, ale nechá si část svého prádla. 

Nabídka erotických vystoupení

XXL Show

 

Striptýzové vystoupení boubelky vážící přes 130 kilogramů.

XXL Show

Autoerotika

 

Oslňující show v podání profesionálních striptérek, na kterou jen tak nezapomenete.

Autoerotika

Sado Maso

 

Nevšední erotické vystoupení, na které nebude oslavenec rád vzpomínat :-).

Sado Maso

Odběr novinek a speciálních akcí

 

Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek a získejte slevu 100,- Kč na naše vystoupení!