XXL Show

Co o nás říkají klienti

Na rozlučku se svobodou jsme chtěli zkusit netradiční striptýz pro nastávajícího ženicha, zvolili jsme tak XXL show, protože si ženich nepřál striptérku. XXL vystoupení tak bylo dobrou alternativou pro všechny.
Tomáš, Liberec
 

Dokonalé vystoupení, které rozhodně uchvátí všechny milovníky ženských tvarů. Právě tak totiž nabízená XXL show vypadá. A kdo se vám představí? Nádherná slečna vážících celých 130 kilogramů, která vás okouzlí nejenom svým tělem, ale také svými tanečními kreacemi, které dokonale rozvlní její bujné tělo.. Vystoupení boubelky představuje dokonalou alternativu ke klasickému dámskému striptýzu.

Základní informace o XXL striptýzu

Délka vystoupení: 8 minut
Cena: 2.500,- Kč + doprava

Objednat XXL striptýz

Milovníci boubelek si přijdou na své

Ať už jste to právě vy, kdo boubelky miluje, nebo některý z vašich přátel, není nic jednoduššího, než si vychutnat skvělou podívanou a námi nabízenou XXL show si objednat. Naše slečna přijede na Vaši narozeninovou oslavu, na rozlučku se svobodou, do Vašeho klubu nebo třeba na rozjetou párty, která si zaslouží zpestření. Vystoupení se dále hodí také na plesy či jako párty program na diskotéky. To vše jsou možnosti, kde si můžete naplno vychutnat zážitek, který si většina klientů pochvaluje a proto si také opakovaně tuto netradiční show objednává.

Objednat XXL striptýz ještě dnes

XXL striptýz od boubelky

Zvolte tento netradiční striptýz, pravý opak klasického striptýzu a překvapte své zákazníky nebo kamarády netradiční postavou naší 130 kilogramové striptérky, kterou si můžete objednat jednoduchým a rychlým způsobem. Stačí zavolat na naše telefonní číslo: +420 773 675 474 a dohodnout konkrétní datum a čas, nebo vystoupení můžete objednat přes náš objednávkový formulář, rovnou si tak budete moci prohlédnout fotografii dívky. Kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme podrobnosti k tomuto vystoupení a ujasníme si detaily k Vaší maximální spokojenosti. Pokud si nejste jisti, zda je XXL striptýz ta pravá show pro Vaši akci, můžete si prohlédnout naší další nabídku vystoupení.

Objednejte si XXL striptýz

Spokojenost Vám zaručujeme

Sami se přesvědčte o tom, že budete stoprocentně spokojeni. Vždy se snažíme vyjít vstříc všem zákazníkům. Věřte, že po ukončení vystoupení budete nadšeni a slečna Vás dokonale okouzlí. Nezávazně nás kontaktujte a zeptejte se na tento netradiční striptýz.

Nabídka erotických vystoupení

Dámský Striptýz

 

Klasický, kontaktní, americký nebo také duo striptýz od profesionálních striptérek.

Dámský Striptýz

Bodypainting

 

Malování na nahá těla našich krásných modelek barvami za pomocí štětců.

Bodypainting

Lesbi Show

 

Erotické hrátky striptérek nejen pro pánské, ale i dámské publikum.

Lesbi Show

Odběr novinek a speciálních akcí

 

Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek a získejte slevu 100,- Kč na naše vystoupení!