Striptýz

Erotická agentura Bunnies pro Vás může zajistit nejen striptýz od našich profesionálních striptérek a striptérů, ale rádi Vám uspořádáme také další erotická vystoupení buď z naší nabídky a nebo na míru dle Vašich přání.

Kde nejčastěji působíme

Jsme z Ústeckého kraje a proto jakékoli vystoupení můžeme uspořádat jak v nejbližším okolí: Ústecký kraj (Most, Litvínov, Teplice, Chomutov, Louny, Děčín, Ústí nad Labem), tak i v Libereckém kraji (Liberec, Jablonec nad Nisou, Česká Lípa) a nebo v Karlovarském kraji (Karlovy Vary, Cheb, Mariánské Lázně). Kompletní přehled nejčastějších krajů a měst naleznete v níže přiložené mapě. Po domluvě je možné uspořádat vystoupení také v jakémkoli kraji v České republice nebo v zahraničí (Slovensko, Německo, Polsko, Rakousko apod.)

Mapa dostupnosti Bunnies.cz

Pořádáme nezapomenutelná a nevšední striptýzová vystoupení, která jsou vhodná pro akce, kde se lidé chtějí pobavit u lehce erotického vystoupení, jako jsou rozlučky se svobodou, oslavy narozenin nebo kulturní akce. V případě Vašeho zájmu neváhejte objednat striptýz on-line nebo na telefonním čísle +420 773 675 474. Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme také e-mailem info@bunnies.cz.

Kam se striptýz hodí

Striptýz se hodí jako originální překvapení pro loučení se svobodou, k narozeninám, na jakoukoli párty a nebo pro speciální akci diskotéky nebo baru.

Varianty striptýzového vystoupení

Nabízíme několik variant  profesionálního dámského striptýzu (kontaktní striptýz, bezkontaktní striptýz), pánského striptýzu a nebo také autoerotiku, stačí si jen vybrat z nabídky našich vystoupení.

Oslovila Vás naše nabídka?

Kontaktujte nás a my pro Vás vytvoříme nezapomenutelný večer dle Vašeho přání.

Nabídka erotických vystoupení

Sado Maso

 

Nevšední erotické vystoupení, na které nebude oslavenec rád vzpomínat :-).

Sado Maso

Tanečnice Topless

 

Krásné topless tanečnice pomohou roztančit Váš klub nebo diskotéku a navodí lehkou erotickou atmosféru.

Tanečnice Topless

Tanečnice Go-Go

 

Mladé a pohyblivé GO-GO tanečnice Váš klub či dokostéku zaručeně roztančí.

Tanečnice Go-Go

Odběr novinek a speciálních akcí

 

Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek a získejte slevu 100,- Kč na naše vystoupení!