Erotické jiskření pro Vaši zábavu

Přítomnost krásných a úžasně tvarovaných ženských křivek umí navodit tu nejlepší atmosféru, kterou by měla mít každá akce. V případě, že se konaná událost odehrává v Praze či Ústeckém kraji, vsaďte na dámský striptýz, erotickou obsluhu nahoře bez či go-go tanečnici. Také lesbi show dokáže vhodně podtrhnout finální hřeb večera nebo rozjet jakoukoli párty.

Poslat nezávaznou poptávku

Máte-li na starosti velkolepou firemní akci, nezapomeňte na správný výběr sexy hostesek, které máme také v naší nabídce vystoupení. Právě tato volba pozvedne úroveň dané události.

Bude se váš dobrý přítele ženit? A Vy nevíte, jak by správně měla probíhat rozlučka se svobodou? Každého muže jistě potěší pohled na krásnou ženu. Proto se netrapte jinými alternativy a zkuste například Tutti frutti show. Budete moci pojídat svěží kousky ovoce z vnadného a pevného těla ženy.

Zaujalo vás výše uvedené? Pak neváhejte a kontaktujte nás. Právě na této webové adrese najdete pestrou nabídku služeb prostřednictvím erotického striptýzu, a to nejen pro pánské, ale také pro dámské publikum. Vystoupení rádi upravíme podle vašich přání a požadavků, může se jednat také o kontaktní či bezkontaktní představení, což je pouze a jenom na Vás.

Kontaktujte nás

Svým klientům se snažíme 100% přizpůsobit v mnoha ohledech, ochotně sestavíme průběh lechtivého vystoupení. Na tento nezapomenutelný večer nebude moci zapomenout opravdu žádný z přítomných. Průběh jakékoli party bude plný smyslné atmosféry, Vaši hosté se příjemně uvolní, což přispěje například firemním či jiným večírkům. Prohlédněte si nabídku našich vystoupení a neváhejte nás v případě jakýchkoli dotazů kontaktovat.

Nabídka erotických vystoupení

Dámský Striptýz

 

Klasický, kontaktní, americký nebo také duo striptýz od profesionálních striptérek.

Dámský Striptýz

Hostesky

 

Krásné hostesky na firemní nebo soukromé akce pro zpříjemnění atmosféry.

Hostesky

Sado Maso

 

Nevšední erotické vystoupení, na které nebude oslavenec rád vzpomínat :-).

Sado Maso

Odběr novinek a speciálních akcí

 

Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek a získejte slevu 100,- Kč na naše vystoupení!