Erotické jiskření pro Vaši zábavu

Přítomnost krásných a úžasně tvarovaných ženských křivek umí navodit tu nejlepší atmosféru, kterou by měla mít každá akce. V případě, že se konaná událost odehrává v Praze či Ústeckém kraji, vsaďte na dámský striptýz, erotickou obsluhu nahoře bez či go-go tanečnici. Také lesbi show dokáže vhodně podtrhnout finální hřeb večera nebo rozjet jakoukoli párty.

Poslat nezávaznou poptávku

Máte-li na starosti velkolepou firemní akci, nezapomeňte na správný výběr sexy hostesek, které máme také v naší nabídce vystoupení. Právě tato volba pozvedne úroveň dané události.

Bude se váš dobrý přítele ženit? A Vy nevíte, jak by správně měla probíhat rozlučka se svobodou? Každého muže jistě potěší pohled na krásnou ženu. Proto se netrapte jinými alternativy a zkuste například Tutti frutti show. Budete moci pojídat svěží kousky ovoce z vnadného a pevného těla ženy.

Zaujalo vás výše uvedené? Pak neváhejte a kontaktujte nás. Právě na této webové adrese najdete pestrou nabídku služeb prostřednictvím erotického striptýzu, a to nejen pro pánské, ale také pro dámské publikum. Vystoupení rádi upravíme podle vašich přání a požadavků, může se jednat také o kontaktní či bezkontaktní představení, což je pouze a jenom na Vás.

Kontaktujte nás

Svým klientům se snažíme 100% přizpůsobit v mnoha ohledech, ochotně sestavíme průběh lechtivého vystoupení. Na tento nezapomenutelný večer nebude moci zapomenout opravdu žádný z přítomných. Průběh jakékoli party bude plný smyslné atmosféry, Vaši hosté se příjemně uvolní, což přispěje například firemním či jiným večírkům. Prohlédněte si nabídku našich vystoupení a neváhejte nás v případě jakýchkoli dotazů kontaktovat.

Nabídka erotických vystoupení

Tutti Frutti

 

Lechtivý gastronomický zážitek v podobě pojídání ovoce z těla nahé slečny.

Tutti Frutti

Obsluha Nahoře Bez

 

Erotická obsluha nebo-li obsluha nahoře bez potěší každého návštěvníka.

Obsluha Nahoře Bez

Autoerotika

 

Oslňující show v podání profesionálních striptérek, na kterou jen tak nezapomenete.

Autoerotika

Odběr novinek a speciálních akcí

 

Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek a získejte slevu 100,- Kč na naše vystoupení!