Bodyguardi

Co o nás říkají klienti

Pravidelně využíváme tzv. "vyhazovače" do našeho diskoklubu, od doby co jsme začali využívat služeb agentury Bunnies viditelně poklesly problémy v klubu, ochranka se snaží více konfliktům předcházet.
Diskoklub, Chomutov
 

Profesionální ochrana klubů a diskoték v Ústeckém kraji.

Vycvičená a profesionální ochranka nesmí chybět na žádné větší soukromé akci, obzvláště kde je podáván alkohol.

Základní informace o bodyguardech

Délka trvání: individuelní
Cena: od 1.500,- Kč + doprava

Objednat bodyguardy

Kam se bodyguardi hodí

  • 1Ochrana diskoték, plesů a jiných větších společenských událostí
  • 2Ochrana barů s diskotékou
  • 3VIP ochrana osob na veřejných událostech (zpěváci apod.)

I sebelépe naplánovaná a zorganizovaná akce se často neobejde bez potíží. Samozřejmě většinu z nich způsobí samotní návštěvníci svým nevhodným, urážlivým nebo agresivním chováním. Pro tyto účely je vhodné být připraven. V souvislosti s tím Vám nabízíme na Vaše akce zkušené bodyguardy, kteří si již s případným agresorem nebo potížistou dokážou rychle poradit, a to aniž by upoutali pozornost, nebo aniž by jakkoliv zkazili nebo narušili aktuálně probíhající program.

Ideální na plesy, diskotéky ale i venkovní akce

Nezáleží na typu a povaze akce, jelikož naši bodyguardi jsou připraveni pomoci Vám na jakékoliv události. Samozřejmostí je také profesionální vystupování, například včetně odpovídajícího oblečení v případě plesů. Stejně tak ale oceníte jejich profesionalitu v udržování případného pořádku, jelikož díky svým zkušenostem dokážou již předem vytipovat problémy a blížící se nepříjemnou situaci, a tak jí zamezit ještě dříve, než vůbec stane.

Chraňte své hosty, ale i majetek

Případné neodpovídající chování nemusí odnést pouze Vaši hosté, ale samozřejmě i Váš majetek. I v tomto případě Vám přijdou naši bodyguardi vhod a ochrání celý Váš klub, sál nebo jeho příslušenství. A tak neváhejte a objednejte si je, a to ať už na jednorázovou, nebo dlouhodobou spolupráci, která je samozřejmě i cenově výhodnější.

Objednat ochranku

Pomůžeme vám vyhodnotit rizika

Díky našim zkušenostem ale můžeme nejenom poskytnout odpovídající množství bodyguardů, ale spolu s vámi dokážeme vyhodnotit případná rizika dané akce, a s ohledem na to jejich počet navýšíme, nebo snížíme. To vše je už otázkou vzájemné domluvy. Tak neváhejte a kontaktujte nás, a to jak na telefonu +420 773 675 474, nebo na emailu info@bunnies.cz. A to ať už máte jakýkoliv požadavek, jakýkoliv dotaz nebo prosbu, nebo přímo konkrétní objednávku služeb v oblasti ostrahy.

Zkušený tým

Bodyguardi a osobní ochranka, kterou vám na přání poskytneme jsou osoby s dlouholetými zkušenostmi, čistým trestním rejstříkem a školením pro ochranu před osobním útokem. Všichni zaměstnanci mají slušné vystupování, znalost anglického nebo německého jazyka. Zajistíme vám ochranku také na důležitá pracovní jednání i při cestách do zahraničí.

Vyberte si naše bodyguardy či ochranku

Rozhodli jste se s námi spolupracovat? Naše služby, tedy objednání ochranky či bodyguarda proveďte prosím několik dní předem.

Pamatujte na to, že už jen samotná přítomnost bodyguarda minimalizuje riziko útoku agresora. Naši bodyguardi zajistí vaše bezpečí plnohodnotně s co nejmenšími omezeními.

Profesionální ochranka složená z týmu zkušených lidí ovládající nejrůznější hmaty, pravidla sebeobrany či bezpečnostní plánování, řízení vozidel a spoustou dalších vám pomůže s provedením vaše večírku či VIP akce bez jakéhokoliv nežádaného hosta či nečekaně vyhrocené situace.

Nabídka erotických vystoupení

Obsluha Nahoře Bez

 

Erotická obsluha nebo-li obsluha nahoře bez potěší každého návštěvníka.

Obsluha Nahoře Bez

Dámský Striptýz

 

Klasický, kontaktní, americký nebo také duo striptýz od profesionálních striptérek.

Dámský Striptýz

Sado Maso

 

Nevšední erotické vystoupení, na které nebude oslavenec rád vzpomínat :-).

Sado Maso

Odběr novinek a speciálních akcí

 

Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek a získejte slevu 100,- Kč na naše vystoupení!